1. kolo 25.03.2024 16:00
11. kolo 13.11.2023 15:30
|
datum a čas |
domácí |
hosté |
skóre |
10.11.2023 15:30 |
SK Kostelní Lhota (11) |
Slovan Lysá n.L. červená (1) |
0 : 26 |
13.11.2023 15:30 |
SK Městec Králové (9) |
Sokol Kounice (3) |
3 : 0 |
13.11.2023 15:30 |
TJ Dvory (8) |
Sokol Opočnice (4) |
0 : 17 |
13.11.2023 15:30 |
Cidlinská FA (12) |
Bohemia Poděbrady B (13) |
3 : 23 |
13.11.2023 15:30 |
TJ Křinec (6) |
VOLNO - VOLNÝ LOS (14) |
--- |
13.11.2023 15:30 |
TJ Pátek U11 (7) |
TJ Hrubý Jeseník (5) |
13 : 5 |
13.11.2023 15:30 |
Polaban Nymburk A (10) |
AFK Sadská A (2) |
9 : 8 |
|
10. kolo 06.11.2023 15:30
|
datum a čas |
domácí |
hosté |
skóre |
06.11.2023 15:30 |
Sokol Kounice (3) |
TJ Dvory (8) |
5 : 5 |
06.11.2023 15:30 |
Slovan Lysá n.L. červená (1) |
Polaban Nymburk A (10) |
9 : 6 |
06.11.2023 15:30 |
Bohemia Poděbrady B (13) |
SK Kostelní Lhota (11) |
20 : 1 |
06.11.2023 15:30 |
TJ Hrubý Jeseník (5) |
TJ Křinec (6) |
7 : 3 |
06.11.2023 15:30 |
VOLNO - VOLNÝ LOS (14) |
Cidlinská FA (12) |
--- |
06.11.2023 15:30 |
AFK Sadská A (2) |
SK Městec Králové (9) |
8 : 3 |
17.11.2023 15:30 |
Sokol Opočnice (4) |
TJ Pátek U11 (7) |
-- : -- |
|
9. kolo 30.10.2023 16:00
|
datum a čas |
domácí |
hosté |
skóre |
30.10.2023 16:00 |
TJ Hrubý Jeseník (5) |
VOLNO - VOLNÝ LOS (14) |
--- |
30.10.2023 16:00 |
SK Městec Králové (9) |
Slovan Lysá n.L. červená (1) |
7 : 10 |
30.10.2023 16:00 |
SK Kostelní Lhota (11) |
Cidlinská FA (12) |
3 : 8 |
30.10.2023 16:00 |
TJ Dvory (8) |
AFK Sadská A (2) |
0 : 16 |
30.10.2023 16:00 |
TJ Křinec (6) |
Sokol Opočnice (4) |
4 : 7 |
30.10.2023 16:00 |
Polaban Nymburk A (10) |
Bohemia Poděbrady B (13) |
2 : 3 |
30.10.2023 16:00 |
TJ Pátek U11 (7) |
Sokol Kounice (3) |
24 : 1 |
|
8. kolo 23.10.2023 16:00
|
datum a čas |
domácí |
hosté |
skóre |
23.10.2023 16:00 |
Sokol Kounice (3) |
TJ Křinec (6) |
0 : 36 |
23.10.2023 16:00 |
Slovan Lysá n.L. červená (1) |
TJ Dvory (8) |
23 : 1 |
23.10.2023 16:00 |
Cidlinská FA (12) |
Polaban Nymburk A (10) |
3 : 15 |
23.10.2023 16:00 |
Bohemia Poděbrady B (13) |
SK Městec Králové (9) |
16 : 4 |
23.10.2023 16:00 |
Sokol Opočnice (4) |
TJ Hrubý Jeseník (5) |
5 : 4 |
23.10.2023 16:00 |
AFK Sadská A (2) |
TJ Pátek U11 (7) |
5 : 12 |
23.10.2023 16:00 |
VOLNO - VOLNÝ LOS (14) |
SK Kostelní Lhota (11) |
--- |
|
7. kolo 16.10.2023 16:30
|
datum a čas |
domácí |
hosté |
skóre |
16.10.2023 16:30 |
SK Městec Králové (9) |
Cidlinská FA (12) |
10 : 3 |
16.10.2023 16:30 |
TJ Hrubý Jeseník (5) |
Sokol Kounice (3) |
16 : 4 |
16.10.2023 16:30 |
Sokol Opočnice (4) |
VOLNO - VOLNÝ LOS (14) |
--- |
16.10.2023 16:30 |
TJ Dvory (8) |
Bohemia Poděbrady B (13) |
0 : 30 |
16.10.2023 16:30 |
TJ Křinec (6) |
AFK Sadská A (2) |
8 : 1 |
16.10.2023 16:30 |
TJ Pátek U11 (7) |
Slovan Lysá n.L. červená (1) |
0 : 0 |
16.10.2023 16:30 |
Polaban Nymburk A (10) |
SK Kostelní Lhota (11) |
18 : 5 |
|
6. kolo 09.10.2023 16:30
|
datum a čas |
domácí |
hosté |
skóre |
09.10.2023 16:30 |
Bohemia Poděbrady B (13) |
TJ Pátek U11 (7) |
20 : 2 |
09.10.2023 16:30 |
Slovan Lysá n.L. červená (1) |
TJ Křinec (6) |
2 : 12 |
09.10.2023 16:30 |
Sokol Kounice (3) |
Sokol Opočnice (4) |
0 : 0 |
09.10.2023 16:30 |
Cidlinská FA (12) |
TJ Dvory (8) |
14 : 3 |
09.10.2023 16:30 |
SK Kostelní Lhota (11) |
SK Městec Králové (9) |
0 : 0 |
09.10.2023 16:30 |
VOLNO - VOLNÝ LOS (14) |
Polaban Nymburk A (10) |
--- |
09.10.2023 16:30 |
AFK Sadská A (2) |
TJ Hrubý Jeseník (5) |
10 : 5 |
|
5. kolo 02.10.2023 17:00
|
datum a čas |
domácí |
hosté |
skóre |
02.10.2023 17:00 |
Sokol Opočnice (4) |
AFK Sadská A (2) |
5 : 2 |
02.10.2023 17:00 |
SK Městec Králové (9) |
Polaban Nymburk A (10) |
0 : 0 |
02.10.2023 17:00 |
TJ Hrubý Jeseník (5) |
Slovan Lysá n.L. červená (1) |
3 : 8 |
02.10.2023 17:00 |
TJ Dvory (8) |
SK Kostelní Lhota (11) |
4 : 11 |
02.10.2023 17:00 |
TJ Křinec (6) |
Bohemia Poděbrady B (13) |
7 : 2 |
02.10.2023 17:00 |
Sokol Kounice (3) |
VOLNO - VOLNÝ LOS (14) |
--- |
02.10.2023 17:00 |
TJ Pátek U11 (7) |
Cidlinská FA (12) |
12 : 0 |
|
4. kolo 25.09.2023 17:00
|
datum a čas |
domácí |
hosté |
skóre |
25.09.2023 17:00 |
Slovan Lysá n.L. červená (1) |
Sokol Opočnice (4) |
1 : 3 |
25.09.2023 17:00 |
Polaban Nymburk A (10) |
TJ Dvory (8) |
14 : 2 |
25.09.2023 17:00 |
Bohemia Poděbrady B (13) |
TJ Hrubý Jeseník (5) |
23 : 0 |
25.09.2023 17:00 |
Cidlinská FA (12) |
TJ Křinec (6) |
4 : 11 |
25.09.2023 17:00 |
AFK Sadská A (2) |
Sokol Kounice (3) |
26 : 0 |
25.09.2023 17:00 |
VOLNO - VOLNÝ LOS (14) |
SK Městec Králové (9) |
--- |
25.09.2023 17:00 |
SK Kostelní Lhota (11) |
TJ Pátek U11 (7) |
1 : 14 |
|
3. kolo 18.09.2023 17:30
|
datum a čas |
domácí |
hosté |
skóre |
18.09.2023 17:30 |
TJ Hrubý Jeseník (5) |
Cidlinská FA (12) |
5 : 2 |
18.09.2023 17:30 |
Sokol Opočnice (4) |
Bohemia Poděbrady B (13) |
11 : 6 |
18.09.2023 17:30 |
AFK Sadská A (2) |
VOLNO - VOLNÝ LOS (14) |
--- |
18.09.2023 17:30 |
TJ Dvory (8) |
SK Městec Králové (9) |
1 : 13 |
18.09.2023 17:30 |
Sokol Kounice (3) |
Slovan Lysá n.L. červená (1) |
3 : 20 |
18.09.2023 17:30 |
TJ Křinec (6) |
SK Kostelní Lhota (11) |
20 : 0 |
18.09.2023 17:30 |
TJ Pátek U11 (7) |
Polaban Nymburk A (10) |
12 : 7 |
|
2. kolo 11.09.2023 17:30
|
datum a čas |
domácí |
hosté |
skóre |
11.09.2023 17:30 |
Slovan Lysá n.L. červená (1) |
AFK Sadská A (2) |
9 : 8 |
11.09.2023 17:30 |
Polaban Nymburk A (10) |
TJ Křinec (6) |
13 : 9 |
11.09.2023 17:30 |
Cidlinská FA (12) |
Sokol Opočnice (4) |
3 : 21 |
11.09.2023 17:30 |
Bohemia Poděbrady B (13) |
Sokol Kounice (3) |
15 : 5 |
11.09.2023 17:30 |
VOLNO - VOLNÝ LOS (14) |
TJ Dvory (8) |
--- |
11.09.2023 17:30 |
SK Městec Králové (9) |
TJ Pátek U11 (7) |
3 : 14 |
11.09.2023 17:30 |
SK Kostelní Lhota (11) |
TJ Hrubý Jeseník (5) |
3 : 9 |
|
1. kolo 04.09.2023 17:30
|