Postřižinský přebor mužů

 

26. kolo 16.06.2018 17:00

 

 
datum a čas domácí hosté skóre
16.06.2018 14:00 Běrunice (5) Opočnice (9) 2 : 5
16.06.2018 14:00 Městec Králové A (3) Kovanice (11) 5 : 1
16.06.2018 14:00 Kostomlaty nad Labem (4) Jíkev (10) 3 : 2
16.06.2018 14:00 Přerov nad Labem (1) SEMICE B (13) 2 : 6
16.06.2018 14:00 Rožďalovice A (14) Hrubý Jeseník A (7) 2 : 1
16.06.2018 17:00 Všejany (2) Kostelní Lhota A (12) 2 : 0
16.06.2018 17:00 Seletice (6) Bohemia Poděbrady B (8) 6 : 2

25. kolo 09.06.2018 17:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
09.06.2018 17:00 Kostelní Lhota A (12) Přerov nad Labem (1) 0 : 2
09.06.2018 17:00 Jíkev (10) Městec Králové A (3) 2 : 1
09.06.2018 17:00 Kovanice (11) Všejany (2) 0 : 4
09.06.2018 17:00 Opočnice (9) Kostomlaty nad Labem (4) 1 : 7
10.06.2018 17:00 Bohemia Poděbrady B (8) Běrunice (5) 7 : 0
10.06.2018 17:00 Hrubý Jeseník A (7) Seletice (6) 4 : 3
10.06.2018 17:00 SEMICE B (13) Rožďalovice A (14) 3 : 6

24. kolo 02.06.2018 17:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
02.06.2018 10:15 Běrunice (5) Hrubý Jeseník A (7) 1 : 5
02.06.2018 17:00 Všejany (2) Jíkev (10) 2 : 3
02.06.2018 17:00 Rožďalovice A (14) Seletice (6) 6 : 0
03.06.2018 17:00 Přerov nad Labem (1) Kovanice (11) 1 : 2
03.06.2018 17:00 Městec Králové A (3) Opočnice (9) 4 : 1
03.06.2018 17:00 SEMICE B (13) Kostelní Lhota A (12) 3 : 1
03.06.2018 17:00 Kostomlaty nad Labem (4) Bohemia Poděbrady B (8) 3 : 0

23. kolo 26.05.2018 17:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
26.05.2018 17:00 Opočnice (9) Všejany (2) 2 : 0
26.05.2018 17:00 Seletice (6) Běrunice (5) 2 : 0
26.05.2018 17:00 Kostelní Lhota A (12) Rožďalovice A (14) 2 : 0
26.05.2018 17:00 Kovanice (11) SEMICE B (13) 0 : 3
26.05.2018 17:00 Jíkev (10) Přerov nad Labem (1) 0 : 1
27.05.2018 17:00 Hrubý Jeseník A (7) Kostomlaty nad Labem (4) 3 : 3
27.05.2018 17:00 Bohemia Poděbrady B (8) Městec Králové A (3) 1 : 2

22. kolo 19.05.2018 17:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
19.05.2018 17:00 Rožďalovice A (14) Běrunice (5) 6 : 0
19.05.2018 17:00 Všejany (2) Bohemia Poděbrady B (8) 0 : 0
19.05.2018 17:00 Kostelní Lhota A (12) Kovanice (11) 7 : 0
20.05.2018 17:00 Kostomlaty nad Labem (4) Seletice (6) 2 : 0
20.05.2018 17:00 SEMICE B (13) Jíkev (10) 1 : 0
20.05.2018 17:00 Přerov nad Labem (1) Opočnice (9) 1 : 0
20.05.2018 17:00 Městec Králové A (3) Hrubý Jeseník A (7) 2 : 1

21. kolo 12.05.2018 17:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
12.05.2018 15:00 Seletice (6) Městec Králové A (3) 2 : 0
12.05.2018 17:00 Opočnice (9) SEMICE B (13) 3 : 2
12.05.2018 17:00 Kovanice (11) Rožďalovice A (14) 3 : 1
12.05.2018 17:00 Běrunice (5) Kostomlaty nad Labem (4) 0 : 5
13.05.2018 17:00 Hrubý Jeseník A (7) Všejany (2) 1 : 2
13.05.2018 17:00 Jíkev (10) Kostelní Lhota A (12) 5 : 0
13.05.2018 17:00 Bohemia Poděbrady B (8) Přerov nad Labem (1) 5 : 1

20. kolo 05.05.2018 17:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
05.05.2018 17:00 Rožďalovice A (14) Kostomlaty nad Labem (4) 2 : 0
05.05.2018 17:00 Všejany (2) Seletice (6) 1 : 4
05.05.2018 17:00 Kostelní Lhota A (12) Opočnice (9) 4 : 1
05.05.2018 17:00 Kovanice (11) Jíkev (10) 0 : 3
06.05.2018 17:00 SEMICE B (13) Bohemia Poděbrady B (8) 3 : 2
06.05.2018 17:00 Přerov nad Labem (1) Hrubý Jeseník A (7) 2 : 2
06.05.2018 17:00 Městec Králové A (3) Běrunice (5) 6 : 1

19. kolo 28.04.2018 17:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
28.04.2018 17:00 Opočnice (9) Kovanice (11) 3 : 3
28.04.2018 17:00 Seletice (6) Přerov nad Labem (1) 2 : 2
28.04.2018 17:00 Jíkev (10) Rožďalovice A (14) 0 : 1
28.04.2018 17:00 Běrunice (5) Všejany (2) 1 : 2
29.04.2018 17:00 Hrubý Jeseník A (7) SEMICE B (13) 2 : 4
29.04.2018 17:00 Kostomlaty nad Labem (4) Městec Králové A (3) 4 : 6
29.04.2018 17:00 Bohemia Poděbrady B (8) Kostelní Lhota A (12) 2 : 0

18. kolo 21.04.2018 17:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
21.04.2018 17:00 Rožďalovice A (14) Městec Králové A (3) 1 : 3
21.04.2018 17:00 Všejany (2) Kostomlaty nad Labem (4) 2 : 3
21.04.2018 17:00 Kostelní Lhota A (12) Hrubý Jeseník A (7) 4 : 0
21.04.2018 17:00 Kovanice (11) Bohemia Poděbrady B (8) 3 : 1
21.04.2018 17:00 Jíkev (10) Opočnice (9) 1 : 0
22.04.2018 17:00 SEMICE B (13) Seletice (6) 2 : 2
22.04.2018 17:00 Přerov nad Labem (1) Běrunice (5) 2 : 0

17. kolo 14.04.2018 16:30

 
datum a čas domácí hosté skóre
14.04.2018 16:30 Seletice (6) Kostelní Lhota A (12) 1 : 2
14.04.2018 16:30 Opočnice (9) Rožďalovice A (14) 0 : 4
14.04.2018 16:30 Hrubý Jeseník A (7) Kovanice (11) 0 : 1
14.04.2018 16:30 Běrunice (5) SEMICE B (13) 1 : 4
15.04.2018 16:30 Kostomlaty nad Labem (4) Přerov nad Labem (1) 1 : 1
15.04.2018 16:30 Bohemia Poděbrady B (8) Jíkev (10) 0 : 1
15.04.2018 16:30 Městec Králové A (3) Všejany (2) 10 : 0

16. kolo 07.04.2018 16:30

 
datum a čas domácí hosté skóre
07.04.2018 16:30 Opočnice (9) Bohemia Poděbrady B (8) 2 : 2
07.04.2018 16:30 Rožďalovice A (14) Všejany (2) 5 : 1
07.04.2018 16:30 Kostelní Lhota A (12) Běrunice (5) 4 : 1
07.04.2018 16:30 Kovanice (11) Seletice (6) 1 : 0
07.04.2018 16:30 Jíkev (10) Hrubý Jeseník A (7) 5 : 2
08.04.2018 16:30 Přerov nad Labem (1) Městec Králové A (3) 0 : 1
08.04.2018 16:30 SEMICE B (13) Kostomlaty nad Labem (4) 1 : 0

15. kolo 31.03.2018 16:30

 
datum a čas domácí hosté skóre
31.03.2018 16:30 Všejany (2) Přerov nad Labem (1) 0 : 1
31.03.2018 16:30 Seletice (6) Jíkev (10) 1 : 4
31.03.2018 16:30 Běrunice (5) Kovanice (11) 0 : 0
01.04.2018 16:30 Hrubý Jeseník A (7) Opočnice (9) 2 : 1
01.04.2018 16:30 Kostomlaty nad Labem (4) Kostelní Lhota A (12) 4 : 2
01.04.2018 16:30 Bohemia Poděbrady B (8) Rožďalovice A (14) 2 : 2
01.04.2018 16:30 Městec Králové A (3) SEMICE B (13) 3 : 2

14. kolo 24.03.2018 15:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
24.03.2018 15:00 Rožďalovice A (14) Přerov nad Labem (1) 2 : 1
24.03.2018 15:00 Kostelní Lhota A (12) Městec Králové A (3) 1 : 4
24.03.2018 15:00 Kovanice (11) Kostomlaty nad Labem (4) 0 : 0
24.03.2018 15:00 Jíkev (10) Běrunice (5) Nezahájeno
25.03.2018 15:00 SEMICE B (13) Všejany (2) 2 : 2
25.03.2018 15:00 Bohemia Poděbrady B (8) Hrubý Jeseník A (7) 2 : 0
01.05.2018 17:00 Opočnice (9) Seletice (6) -- : --

12. kolo 11.11.2017 14:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
11.11.2017 10:15 Přerov nad Labem (1) Kostelní Lhota A (12) 2 : 1
11.11.2017 14:00 Rožďalovice A (14) SEMICE B (13) 5 : 1
11.11.2017 14:00 Všejany (2) Kovanice (11) 4 : 0
11.11.2017 14:00 Seletice (6) Hrubý Jeseník A (7) 0 : 0
11.11.2017 14:00 Běrunice (5) Bohemia Poděbrady B (8) 1 : 4
12.11.2017 14:00 Městec Králové A (3) Jíkev (10) 2 : 0
12.11.2017 14:00 Kostomlaty nad Labem (4) Opočnice (9) 2 : 0

11. kolo 04.11.2017 14:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
04.11.2017 14:00 Seletice (6) Rožďalovice A (14) 3 : 2
04.11.2017 14:00 Opočnice (9) Městec Králové A (3) 1 : 4
04.11.2017 14:00 Kovanice (11) Přerov nad Labem (1) 0 : 1
04.11.2017 14:00 Hrubý Jeseník A (7) Běrunice (5) 2 : 0
04.11.2017 14:00 Jíkev (10) Všejany (2) 1 : 1
04.11.2017 14:00 Kostelní Lhota A (12) SEMICE B (13) 3 : 5
05.11.2017 14:00 Bohemia Poděbrady B (8) Kostomlaty nad Labem (4) 1 : 1

10. kolo 28.10.2017 14:30

 
datum a čas domácí hosté skóre
28.10.2017 14:30 Všejany (2) Opočnice (9) 2 : 1
28.10.2017 14:30 Rožďalovice A (14) Kostelní Lhota A (12) 2 : 0
28.10.2017 14:30 Běrunice (5) Seletice (6) 0 : 4
29.10.2017 14:30 Městec Králové A (3) Bohemia Poděbrady B (8) 3 : 1
29.10.2017 14:30 Kostomlaty nad Labem (4) Hrubý Jeseník A (7) 4 : 1
29.10.2017 14:30 Přerov nad Labem (1) Jíkev (10) 1 : 3
29.10.2017 14:30 SEMICE B (13) Kovanice (11) 7 : 2

9. kolo 21.10.2017 15:30

 
datum a čas domácí hosté skóre
21.10.2017 15:30 Seletice (6) Kostomlaty nad Labem (4) 4 : 1
21.10.2017 15:30 Opočnice (9) Přerov nad Labem (1) 1 : 3
21.10.2017 15:30 Kovanice (11) Kostelní Lhota A (12) 0 : 3
21.10.2017 15:30 Jíkev (10) SEMICE B (13) 2 : 2
21.10.2017 15:30 Běrunice (5) Rožďalovice A (14) 1 : 4
22.10.2017 15:30 Hrubý Jeseník A (7) Městec Králové A (3) 2 : 4
22.10.2017 15:30 Bohemia Poděbrady B (8) Všejany (2) 1 : 1

8. kolo 14.10.2017 15:30

 
datum a čas domácí hosté skóre
14.10.2017 15:30 Všejany (2) Hrubý Jeseník A (7) 1 : 1
14.10.2017 15:30 Rožďalovice A (14) Kovanice (11) 3 : 1
14.10.2017 15:30 Kostelní Lhota A (12) Jíkev (10) 4 : 2
15.10.2017 15:30 Kostomlaty nad Labem (4) Běrunice (5) 5 : 2
15.10.2017 15:30 Městec Králové A (3) Seletice (6) 2 : 1
15.10.2017 15:30 Přerov nad Labem (1) Bohemia Poděbrady B (8) 4 : 2
15.10.2017 15:30 SEMICE B (13) Opočnice (9) 4 : 1

7. kolo 07.10.2017 16:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
07.10.2017 16:00 Seletice (6) Všejany (2) 1 : 5
07.10.2017 16:00 Opočnice (9) Kostelní Lhota A (12) 2 : 1
07.10.2017 16:00 Jíkev (10) Kovanice (11) 3 : 2
07.10.2017 16:00 Běrunice (5) Městec Králové A (3) 0 : 1
07.10.2017 16:00 Hrubý Jeseník A (7) Přerov nad Labem (1) 4 : 3
08.10.2017 16:00 Kostomlaty nad Labem (4) Rožďalovice A (14) 3 : 3
08.10.2017 16:00 Bohemia Poděbrady B (8) SEMICE B (13) 5 : 1

6. kolo 30.09.2017 16:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
30.09.2017 16:00 Všejany (2) Běrunice (5) 2 : 2
30.09.2017 16:00 Rožďalovice A (14) Jíkev (10) 1 : 1
30.09.2017 16:00 Kovanice (11) Opočnice (9) 4 : 1
30.09.2017 16:00 Kostelní Lhota A (12) Bohemia Poděbrady B (8) 1 : 3
01.10.2017 16:00 Městec Králové A (3) Kostomlaty nad Labem (4) 2 : 0
01.10.2017 16:00 Přerov nad Labem (1) Seletice (6) 0 : 0
01.10.2017 16:00 SEMICE B (13) Hrubý Jeseník A (7) 1 : 2

5. kolo 23.09.2017 16:30

 
datum a čas domácí hosté skóre
23.09.2017 16:30 Opočnice (9) Jíkev (10) 4 : 1
23.09.2017 16:30 Seletice (6) SEMICE B (13) 1 : 0
23.09.2017 16:30 Hrubý Jeseník A (7) Kostelní Lhota A (12) 1 : 1
23.09.2017 16:30 Běrunice (5) Přerov nad Labem (1) 2 : 1
24.09.2017 16:30 Městec Králové A (3) Rožďalovice A (14) 3 : 1
24.09.2017 16:30 Kostomlaty nad Labem (4) Všejany (2) 3 : 1
24.09.2017 16:30 Bohemia Poděbrady B (8) Kovanice (11) 3 : 0

4. kolo 16.09.2017 17:00

 

 
datum a čas domácí hosté skóre
16.09.2017 17:00 Všejany (2) Městec Králové A (3) 0 : 3 (K)
16.09.2017 17:00 Rožďalovice A (14) Opočnice (9) 5 : 2
16.09.2017 17:00 Kovanice (11) Hrubý Jeseník A (7) 3 : 0
16.09.2017 17:00 Jíkev (10) Bohemia Poděbrady B (8) 6 : 0
16.09.2017 17:00 Kostelní Lhota A (12) Seletice (6) 0 : 1
17.09.2017 14:00 SEMICE B (13) Běrunice (5) 2 : 2
17.09.2017 17:00 Přerov nad Labem (1) Kostomlaty nad Labem (4) 1 : 2

 

3. kolo 09.09.2017 17:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
09.09.2017 17:00 Seletice (6) Kovanice (11) 5 : 1
09.09.2017 17:00 Všejany (2) Rožďalovice A (14) 1 : 5
09.09.2017 17:00 Běrunice (5) Kostelní Lhota A (12) 1 : 4
10.09.2017 17:00 Hrubý Jeseník A (7) Jíkev (10) 2 : 1
10.09.2017 17:00 Městec Králové A (3) Přerov nad Labem (1) 2 : 0
10.09.2017 17:00 Kostomlaty nad Labem (4) SEMICE B (13) 2 : 1
10.09.2017 17:00 Bohemia Poděbrady B (8) Opočnice (9) 4 : 3

 

2. kolo 02.09.2017 17:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
02.09.2017 17:00 Opočnice (9) Hrubý Jeseník A (7) 6 : 2
02.09.2017 17:00 Rožďalovice A (14) Bohemia Poděbrady B (8) 1 : 0
02.09.2017 17:00 Kovanice (11) Běrunice (5) 2 : 2
02.09.2017 17:00 Kostelní Lhota A (12) Kostomlaty nad Labem (4) 0 : 1
02.09.2017 17:00 Jíkev (10) Seletice (6) 4 : 3
03.09.2017 17:00 Přerov nad Labem (1) Všejany (2) 4 : 3
03.09.2017 17:00 SEMICE B (13) Městec Králové A (3) 3 : 7

 

1. kolo 26.08.2017 17:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
26.08.2017 17:00 Všejany (2) SEMICE B (13) 0 : 0
26.08.2017 17:00 Seletice (6) Opočnice (9) 0 : 2
26.08.2017 17:00 Běrunice (5) Jíkev (10) 1 : 4
27.08.2017 17:00 Hrubý Jeseník A (7) Bohemia Poděbrady B (8) 1 : 3
27.08.2017 17:00 Městec Králové A (3) Kostelní Lhota A (12) 2 : 0
27.08.2017 17:00 Kostomlaty nad Labem (4) Kovanice (11) 3 : 4
27.08.2017 17:00 Přerov nad Labem (1) Rožďalovice A (14) 0 : 7

13. kolo 19.08.2017 17:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
19.08.2017 17:00 Hrubý Jeseník A (7) Rožďalovice A (14) 3 : 3
19.08.2017 17:00 Jíkev (10) Kostomlaty nad Labem (4) 0 : 1
19.08.2017 17:00 Kostelní Lhota A (12) Všejany (2) 2 : 0
19.08.2017 17:00 Kovanice (11) Městec Králové A (3) 1 : 2
20.08.2017 17:00 Opočnice (9) Běrunice (5) 0 : 0
20.08.2017 17:00 Bohemia Poděbrady B (8) Seletice (6) 4 : 1
27.09.2017 16:30 SEMICE B (13) Přerov nad Labem (1) -- : --

 

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Tělovýchovná jednota Hrubý Jeseník, z. s. Hrubý Jeseník 1
Oskořínek
28932

IČ: 16577663
Číslo účtu: 14537191/0100
Předseda TJ:
Bc. Sodoma Roman - tel.: 723 832 359
Jednatel TJ:
Mgr. Oberhel Jaroslav - tel.: 606 421 824