Postřižinský přebor mužů


2. kolo 12.11.2023 14:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
11.11.2023 14:00 TJ Křinec A (1) FK Bohemia Poděbrady B (2) 4 : 1
11.11.2023 14:00 TJ Předhradí (10) TJ Hrubý Jeseník A (6) 2 : 4
11.11.2023 14:00 Sokol Krchleby (12) FK Litol mládež A (4) 6 : 1
11.11.2023 14:00 Sokol Přerov n.L. (14) SK Polaban Nymburk B (8) 3 : 4
11.11.2023 14:00 FK Loučeň (9) Sokol Všejany (7) 4 : 2
11.11.2023 14:00 Sokol Kostomlaty n.L. (11) AFK Milovice A (5) 2 : 6
11.11.2023 14:00 SK Sokoleč B (13) TJ Straky A (3) 1 : 2

1. kolo 05.11.2023 14:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
04.11.2023 14:00 FK Litol mládež A (4) Sokol Kostomlaty n.L. (11) 7 : 1
04.11.2023 14:00 TJ Straky A (3) Sokol Krchleby (12) 2 : 0
04.11.2023 14:00 Sokol Všejany (7) SK Polaban Nymburk B (8) 1 : 0
04.11.2023 14:00 AFK Milovice A (5) TJ Předhradí (10) 11 : 3
05.11.2023 14:00 TJ Hrubý Jeseník A (6) FK Loučeň (9) 7 : 5
05.11.2023 14:00 FK Bohemia Poděbrady B (2) SK Sokoleč B (13) 5 : 1
05.11.2023 14:00 TJ Křinec A (1) Sokol Přerov n.L. (14) 4 : 1

13. kolo 29.10.2023 14:30

 
datum a čas domácí hosté skóre
28.10.2023 14:30 SK Sokoleč B (13) TJ Křinec A (1) 0 : 5
28.10.2023 14:30 FK Loučeň (9) AFK Milovice A (5) 0 : 6
28.10.2023 14:30 Sokol Všejany (7) Sokol Přerov n.L. (14) 2 : 1
29.10.2023 14:30 Sokol Kostomlaty n.L. (11) TJ Straky A (3) 2 : 2
29.10.2023 14:30 Sokol Krchleby (12) FK Bohemia Poděbrady B (2) 2 : 3
29.10.2023 14:30 TJ Předhradí (10) FK Litol mládež A (4) 0 : 3
29.10.2023 14:30 SK Polaban Nymburk B (8) TJ Hrubý Jeseník A (6) 1 : 2

12. kolo 22.10.2023 15:30

 
datum a čas domácí hosté skóre
21.10.2023 15:30 FK Litol mládež A (4) FK Loučeň (9) 4 : 1
21.10.2023 15:30 TJ Straky A (3) TJ Předhradí (10) 4 : 0
21.10.2023 15:30 AFK Milovice A (5) SK Polaban Nymburk B (8) 3 : 3
22.10.2023 15:30 TJ Hrubý Jeseník A (6) Sokol Všejany (7) 5 : 3
22.10.2023 15:30 Sokol Přerov n.L. (14) SK Sokoleč B (13) 2 : 1
22.10.2023 15:30 FK Bohemia Poděbrady B (2) Sokol Kostomlaty n.L. (11) 3 : 0
22.10.2023 15:30 TJ Křinec A (1) Sokol Krchleby (12) 1 : 0

11. kolo 15.10.2023 15:30

 
datum a čas domácí hosté skóre
14.10.2023 15:30 FK Loučeň (9) TJ Straky A (3) 1 : 3
14.10.2023 15:30 Sokol Všejany (7) AFK Milovice A (5) 0 : 4
15.10.2023 15:30 TJ Hrubý Jeseník A (6) Sokol Přerov n.L. (14) 3 : 0
15.10.2023 15:30 Sokol Kostomlaty n.L. (11) TJ Křinec A (1) 0 : 1
15.10.2023 15:30 Sokol Krchleby (12) SK Sokoleč B (13) 0 : 3
15.10.2023 15:30 TJ Předhradí (10) FK Bohemia Poděbrady B (2) 0 : 0
15.10.2023 15:30 SK Polaban Nymburk B (8) FK Litol mládež A (4) 2 : 2

10. kolo 08.10.2023 16:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
07.10.2023 13:30 SK Sokoleč B (13) Sokol Kostomlaty n.L. (11) 5 : 3
07.10.2023 16:00 TJ Straky A (3) SK Polaban Nymburk B (8) 1 : 3
07.10.2023 16:00 AFK Milovice A (5) TJ Hrubý Jeseník A (6) 3 : 1
07.10.2023 16:00 FK Litol mládež A (4) Sokol Všejany (7) 5 : 3
08.10.2023 16:00 Sokol Přerov n.L. (14) Sokol Krchleby (12) 1 : 1
08.10.2023 16:00 TJ Křinec A (1) TJ Předhradí (10) 4 : 1
08.10.2023 16:00 FK Bohemia Poděbrady B (2) FK Loučeň (9) 3 : 0

9. kolo 01.10.2023 16:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
30.09.2023 16:00 FK Loučeň (9) TJ Křinec A (1) 1 : 4
30.09.2023 16:00 Sokol Všejany (7) TJ Straky A (3) 2 : 1
30.09.2023 16:00 AFK Milovice A (5) Sokol Přerov n.L. (14) 1 : 0
01.10.2023 16:00 TJ Hrubý Jeseník A (6) FK Litol mládež A (4) 3 : 1
01.10.2023 16:00 Sokol Kostomlaty n.L. (11) Sokol Krchleby (12) 3 : 2
01.10.2023 16:00 TJ Předhradí (10) SK Sokoleč B (13) 2 : 3
01.10.2023 16:00 SK Polaban Nymburk B (8) FK Bohemia Poděbrady B (2) 0 : 0

8. kolo 24.09.2023 16:30

 
datum a čas domácí hosté skóre
23.09.2023 16:30 SK Sokoleč B (13) FK Loučeň (9) 2 : 0
23.09.2023 16:30 TJ Straky A (3) TJ Hrubý Jeseník A (6) 0 : 4
23.09.2023 16:30 FK Litol mládež A (4) AFK Milovice A (5) 3 : 2
24.09.2023 13:30 FK Bohemia Poděbrady B (2) Sokol Všejany (7) 8 : 1
24.09.2023 16:30 Sokol Krchleby (12) TJ Předhradí (10) 8 : 0
24.09.2023 16:30 TJ Křinec A (1) SK Polaban Nymburk B (8) 1 : 2
24.09.2023 16:30 Sokol Přerov n.L. (14) Sokol Kostomlaty n.L. (11) 4 : 0

7. kolo 17.09.2023 16:30

 
datum a čas domácí hosté skóre
16.09.2023 16:30 FK Loučeň (9) Sokol Krchleby (12) 0 : 5
16.09.2023 16:30 AFK Milovice A (5) TJ Straky A (3) 3 : 2
16.09.2023 16:30 TJ Hrubý Jeseník A (6) FK Bohemia Poděbrady B (2) 4 : 0
16.09.2023 16:30 Sokol Všejany (7) TJ Křinec A (1) 1 : 2
16.09.2023 16:30 FK Litol mládež A (4) Sokol Přerov n.L. (14) 3 : 1
17.09.2023 16:30 SK Polaban Nymburk B (8) SK Sokoleč B (13) 0 : 6
17.09.2023 16:30 TJ Předhradí (10) Sokol Kostomlaty n.L. (11) 2 : 1

6. kolo 10.09.2023 17:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
09.09.2023 17:00 TJ Straky A (3) FK Litol mládež A (4) 2 : 0
09.09.2023 17:00 SK Sokoleč B (13) Sokol Všejany (7) 2 : 1
10.09.2023 17:00 Sokol Krchleby (12) SK Polaban Nymburk B (8) 3 : 0
10.09.2023 17:00 FK Bohemia Poděbrady B (2) AFK Milovice A (5) 1 : 3
10.09.2023 17:00 TJ Křinec A (1) TJ Hrubý Jeseník A (6) 1 : 0
10.09.2023 17:00 Sokol Přerov n.L. (14) TJ Předhradí (10) 4 : 1
10.09.2023 17:00 Sokol Kostomlaty n.L. (11) FK Loučeň (9) 1 : 1

5. kolo 03.09.2023 17:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
02.09.2023 17:00 FK Litol mládež A (4) FK Bohemia Poděbrady B (2) 5 : 2
02.09.2023 17:00 FK Loučeň (9) TJ Předhradí (10) 3 : 0
02.09.2023 17:00 Sokol Všejany (7) Sokol Krchleby (12) 2 : 3
02.09.2023 17:00 TJ Hrubý Jeseník A (6) SK Sokoleč B (13) 4 : 2
02.09.2023 17:00 AFK Milovice A (5) TJ Křinec A (1) 1 : 3
02.09.2023 17:00 TJ Straky A (3) Sokol Přerov n.L. (14) 1 : 3
03.09.2023 17:00 SK Polaban Nymburk B (8) Sokol Kostomlaty n.L. (11) 0 : 2

4. kolo 27.08.2023 17:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
26.08.2023 17:00 SK Sokoleč B (13) AFK Milovice A (5) 2 : 3
27.08.2023 17:00 Sokol Krchleby (12) TJ Hrubý Jeseník A (6) 3 : 3
27.08.2023 17:00 FK Bohemia Poděbrady B (2) TJ Straky A (3) 0 : 0
27.08.2023 17:00 TJ Předhradí (10) SK Polaban Nymburk B (8) 1 : 2
27.08.2023 17:00 Sokol Přerov n.L. (14) FK Loučeň (9) 2 : 0
27.08.2023 17:00 Sokol Kostomlaty n.L. (11) Sokol Všejany (7) 2 : 2
27.08.2023 17:00 TJ Křinec A (1) FK Litol mládež A (4) 4 : 0

3. kolo 20.08.2023 17:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
19.08.2023 17:00 AFK Milovice A (5) Sokol Krchleby (12) 4 : 2
19.08.2023 17:00 TJ Hrubý Jeseník A (6) Sokol Kostomlaty n.L. (11) 4 : 3
19.08.2023 17:00 TJ Straky A (3) TJ Křinec A (1) 1 : 4
19.08.2023 17:00 FK Litol mládež A (4) SK Sokoleč B (13) 1 : 1
20.08.2023 17:00 SK Polaban Nymburk B (8) FK Loučeň (9) 2 : 1
20.08.2023 17:00 FK Bohemia Poděbrady B (2) Sokol Přerov n.L. (14) 2 : 2
20.08.2023 17:00 Sokol Všejany (7) TJ Předhradí (10) 1 : 1

 

Vyhledávání

Kontakt

Tělovýchovná jednota Hrubý Jeseník, z. s. Hrubý Jeseník 1
Oskořínek
28932

Datová schránka: vjsrspd

IČ: 16577663
Číslo účtu: 14537191/0100
Předseda TJ:
Bc. Sodoma Roman - tel.: 723 832 359
Jednatel TJ:
Posířil Václav - tel.: 739 453 012