Okresní přebor dorost

9. kolo 02.10.2022 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
01.10.2022 10:15 TJ Hrubý Jeseník (6) TJ Pátek U17 (4) 1 : 5
01.10.2022 10:15 AFK Semice (9) Sokol Stratov (1) 3 : 2
01.10.2022 10:15 Sadská/Kostelní Lhota (7) VOLNO - VOLNÝ LOS (3) ---
02.10.2022 10:15 AFK Milovice (8) Poříčany/Liblice (2) 8 : 1
02.10.2022 10:15 Loučeň/Budiměřice (5) Sokol Drahelice (10) 4 : 3

14. kolo 28.09.2022 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
28.09.2022 10:15 Sokol Stratov (1) Loučeň/Budiměřice (5) 7 : 1
28.09.2022 10:15 Sokol Drahelice (10) VOLNO - VOLNÝ LOS (3) ---
28.09.2022 10:15 Poříčany/Liblice (2) TJ Pátek U17 (4) 6 : 4
28.09.2022 14:00 AFK Semice (9) TJ Hrubý Jeseník (6) 8 : 2
28.09.2022 15:00 AFK Milovice (8) Sadská/Kostelní Lhota (7) Nezahájeno

8. kolo 25.09.2022 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
24.09.2022 10:15 Poříčany/Liblice (2) Sadská/Kostelní Lhota (7) 1 : 2
24.09.2022 10:15 Sokol Stratov (1) AFK Milovice (8) 3 : 2
24.09.2022 10:15 Sokol Drahelice (10) AFK Semice (9) 4 : 3
25.09.2022 10:15 TJ Pátek U17 (4) Loučeň/Budiměřice (5) 13 : 1
25.09.2022 10:15 VOLNO - VOLNÝ LOS (3) TJ Hrubý Jeseník (6) ---

7. kolo 18.09.2022 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
17.09.2022 10:15 TJ Hrubý Jeseník (6) Poříčany/Liblice (2) 4 : 1
17.09.2022 10:15 Sadská/Kostelní Lhota (7) Sokol Stratov (1) 0 : 0
18.09.2022 10:15 AFK Milovice (8) AFK Semice (9) 1 : 2
18.09.2022 10:15 Loučeň/Budiměřice (5) VOLNO - VOLNÝ LOS (3) ---
18.09.2022 12:30 TJ Pátek U17 (4) Sokol Drahelice (10) 5 : 0

6. kolo 11.09.2022 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
10.09.2022 10:15 Sokol Stratov (1) TJ Hrubý Jeseník (6) 2 : 1
10.09.2022 10:15 Sokol Drahelice (10) AFK Milovice (8) 0 : 7
11.09.2022 10:15 VOLNO - VOLNÝ LOS (3) TJ Pátek U17 (4) ---
11.09.2022 10:15 Poříčany/Liblice (2) Loučeň/Budiměřice (5) 7 : 5
15.10.2022 10:15 AFK Semice (9) Sadská/Kostelní Lhota (7) -- : --

17. kolo 07.09.2022 17:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
07.09.2022 17:00 Loučeň/Budiměřice (5) TJ Pátek U17 (4) 1 : 4
07.09.2022 17:00 AFK Milovice (8) Sokol Stratov (1) 2 : 3
07.09.2022 17:00 TJ Hrubý Jeseník (6) VOLNO - VOLNÝ LOS (3) ---
07.09.2022 17:00 AFK Semice (9) Sokol Drahelice (10) 12 : 0
07.09.2022 17:00 Sadská/Kostelní Lhota (7) Poříčany/Liblice (2) 2 : 2

5. kolo 04.09.2022 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
03.09.2022 10:15 TJ Hrubý Jeseník (6) AFK Semice (9) 7 : 2
03.09.2022 10:15 Sadská/Kostelní Lhota (7) AFK Milovice (8) 1 : 1
04.09.2022 10:15 Loučeň/Budiměřice (5) Sokol Stratov (1) 0 : 8
04.09.2022 10:15 VOLNO - VOLNÝ LOS (3) Sokol Drahelice (10) ---
04.09.2022 12:30 TJ Pátek U17 (4) Poříčany/Liblice (2) 5 : 2

4. kolo 28.08.2022 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
27.08.2022 10:15 Sokol Stratov (1) TJ Pátek U17 (4) 4 : 2
27.08.2022 10:15 Sokol Drahelice (10) Sadská/Kostelní Lhota (7) 4 : 3
27.08.2022 10:15 Poříčany/Liblice (2) VOLNO - VOLNÝ LOS (3) ---
28.08.2022 10:15 AFK Milovice (8) TJ Hrubý Jeseník (6) 2 : 2
01.09.2022 17:30 AFK Semice (9) Loučeň/Budiměřice (5) -- : --

 

Vyhledávání

Kontakt

Tělovýchovná jednota Hrubý Jeseník, z. s. Hrubý Jeseník 1
Oskořínek
28932

Datová schránka: vjsrspd

IČ: 16577663
Číslo účtu: 14537191/0100
Předseda TJ:
Bc. Sodoma Roman - tel.: 723 832 359
Jednatel TJ:
Mgr. Oberhel Jaroslav - tel.: 606 421 824