Okresní přebor dorost

9. kolo 14.05.2022 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
14.05.2022 10:15 TJ Hrubý Jeseník (4) Sokol Nepolisy (6) 3 : 1
14.05.2022 10:15 Slovan Poděbrady (3) Smidary - Červeněves (7) 1 : 3
14.05.2022 10:15 SK Sokoleč (2) Cidlinská FA (1) 7 : 1
14.05.2022 10:15 FK Litol (5) Sokol Stratov (8) 5 : 1

8. kolo 07.05.2022 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
07.05.2022 10:00 Sokol Nepolisy (6) Slovan Poděbrady (3) 4 : 3
07.05.2022 10:15 Sokol Stratov (8) Cidlinská FA (1) Nezahájeno
07.05.2022 10:15 FK Litol (5) TJ Hrubý Jeseník (4) 7 : 0
07.06.2022 18:00 Smidary - Červeněves (7) SK Sokoleč (2) -- : --

7. kolo 30.04.2022 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
30.04.2022 10:15 FK Litol (5) Slovan Poděbrady (3) 7 : 0
30.04.2022 10:15 Sokol Nepolisy (6) SK Sokoleč (2) 2 : 5
01.05.2022 13:30 Smidary - Červeněves (7) Cidlinská FA (1) 5 : 0
11.05.2022 18:00 TJ Hrubý Jeseník (4) Sokol Stratov (8) -- : --

6. kolo 23.04.2022 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
23.04.2022 10:15 SK Sokoleč (2) FK Litol (5) 2 : 7
23.04.2022 10:15 Sokol Stratov (8) Smidary - Červeněves (7) 0 : 4
23.04.2022 10:15 Cidlinská FA (1) Sokol Nepolisy (6) 0 : 2
23.04.2022 13:30 Slovan Poděbrady (3) TJ Hrubý Jeseník (4) 1 : 6

5. kolo 16.04.2022 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
16.04.2022 10:15 TJ Hrubý Jeseník (4) SK Sokoleč (2) 1 : 4
16.04.2022 10:15 Slovan Poděbrady (3) Sokol Stratov (8) 1 : 1
16.04.2022 13:30 Sokol Nepolisy (6) Smidary - Červeněves (7) 0 : 1
26.04.2022 18:00 FK Litol (5) Cidlinská FA (1) -- : --

4. kolo 09.04.2022 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
09.04.2022 10:15 Cidlinská FA (1) TJ Hrubý Jeseník (4) 1 : 0
09.04.2022 10:15 Sokol Stratov (8) Sokol Nepolisy (6) 3 : 1
09.04.2022 10:15 SK Sokoleč (2) Slovan Poděbrady (3) 4 : 1
10.04.2022 13:00 Smidary - Červeněves (7) FK Litol (5) 0 : 4

3. kolo 02.04.2022 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
02.04.2022 10:15 SK Sokoleč (2) Sokol Stratov (8) 1 : 1
02.04.2022 10:15 TJ Hrubý Jeseník (4) Smidary - Červeněves (7) 0 : 3
02.04.2022 10:15 Cidlinská FA (1) Slovan Poděbrady (3) 3 : 1
02.04.2022 10:15 FK Litol (5) Sokol Nepolisy (6) 4 : 0

2. kolo 26.03.2022 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
26.03.2022 10:15 Cidlinská FA (1) SK Sokoleč (2) 2 : 3
26.03.2022 10:15 Sokol Stratov (8) FK Litol (5) 0 : 1
27.03.2022 11:00 Smidary - Červeněves (7) Slovan Poděbrady (3) 3 : 1
27.03.2022 13:30 Sokol Nepolisy (6) TJ Hrubý Jeseník (4) 1 : 1

1. kolo 19.03.2022 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
19.03.2022 10:15 Cidlinská FA (1) Sokol Stratov (8) 1 : 1
20.03.2022 10:15 TJ Hrubý Jeseník (4) FK Litol (5) 1 : 2
20.03.2022 11:00 Slovan Poděbrady (3) Sokol Nepolisy (6) 1 : 1
03.05.2022 17:30 SK Sokoleč (2) Smidary - Červeněves (7) -- : --

2. kolo 14.11.2021 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
13.11.2021 10:15 Slovan Poděbrady (7) VOLNO - VOLNÝ LOS (3) ---
13.11.2021 10:15 Loučeň/Budiměřice (6) Hr. Jeseník-Drahelice (4) 1 : 5
13.11.2021 10:15 TJ Stratov (1) SK Poříčany (2) 11 : 1
14.11.2021 10:15 Sadská/K.Lhota (8) FK Litol mládež (5) 0 : 1

1. kolo 07.11.2021 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
06.11.2021 10:15 TJ Stratov (1) Sadská/K.Lhota (8) 6 : 0
06.11.2021 10:15 Hr. Jeseník-Drahelice (4) FK Litol mládež (5) 1 : 2
06.11.2021 10:15 SK Poříčany (2) Slovan Poděbrady (7) 2 : 3
07.11.2021 10:15 VOLNO - VOLNÝ LOS (3) Loučeň/Budiměřice (6) ---

14. kolo 31.10.2021 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
30.10.2021 10:15 TJ Stratov (1) Slovan Poděbrady (7) 1 : 3
30.10.2021 10:15 SK Poříčany (2) Loučeň/Budiměřice (6) 0 : 4
31.10.2021 10:15 VOLNO - VOLNÝ LOS (3) FK Litol mládež (5) ---
31.10.2021 10:15 Sadská/K.Lhota (8) Hr. Jeseník-Drahelice (4) 1 : 4

13. kolo 24.10.2021 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
23.10.2021 10:15 Slovan Poděbrady (7) Sadská/K.Lhota (8) 5 : 1
23.10.2021 10:15 Hr. Jeseník-Drahelice (4) VOLNO - VOLNÝ LOS (3) ---
23.10.2021 10:15 FK Litol mládež (5) SK Poříčany (2) 4 : 0
24.10.2021 10:15 Loučeň/Budiměřice (6) TJ Stratov (1) 0 : 3

12. kolo 17.10.2021 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
16.10.2021 10:15 SK Poříčany (2) Hr. Jeseník-Drahelice (4) 3 : 1
16.10.2021 10:15 TJ Stratov (1) FK Litol mládež (5) 1 : 1
17.10.2021 10:15 Sadská/K.Lhota (8) VOLNO - VOLNÝ LOS (3) ---
17.10.2021 10:15 Slovan Poděbrady (7) Loučeň/Budiměřice (6) 5 : 1

11. kolo 10.10.2021 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
09.10.2021 10:15 Hr. Jeseník-Drahelice (4) TJ Stratov (1) 1 : 4
09.10.2021 10:15 FK Litol mládež (5) Slovan Poděbrady (7) 2 : 1
10.10.2021 10:15 Loučeň/Budiměřice (6) Sadská/K.Lhota (8) 6 : 0
10.10.2021 10:15 VOLNO - VOLNÝ LOS (3) SK Poříčany (2) ---

10. kolo 03.10.2021 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
02.10.2021 10:15 TJ Stratov (1) VOLNO - VOLNÝ LOS (3) ---
03.10.2021 10:15 Sadská/K.Lhota (8) SK Poříčany (2) 7 : 2
03.10.2021 10:15 Slovan Poděbrady (7) Hr. Jeseník-Drahelice (4) 3 : 3
03.10.2021 10:15 Loučeň/Budiměřice (6) FK Litol mládež (5) 0 : 3

3. kolo 28.09.2021 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
28.09.2021 10:15 Hr. Jeseník-Drahelice (4) Slovan Poděbrady (7) 2 : 1
28.09.2021 10:15 SK Poříčany (2) Sadská/K.Lhota (8) 3 : 5
28.09.2021 10:15 VOLNO - VOLNÝ LOS (3) TJ Stratov (1) ---
28.09.2021 10:15 FK Litol mládež (5) Loučeň/Budiměřice (6) 8 : 1

9. kolo 26.09.2021 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
25.09.2021 10:15 SK Poříčany (2) TJ Stratov (1) 1 : 4
25.09.2021 10:15 Hr. Jeseník-Drahelice (4) Loučeň/Budiměřice (6) 4 : 0
25.09.2021 10:15 FK Litol mládež (5) Sadská/K.Lhota (8) 12 : 0
26.09.2021 10:15 VOLNO - VOLNÝ LOS (3) Slovan Poděbrady (7) ---

8. kolo 19.09.2021 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
18.09.2021 10:15 FK Litol mládež (5) Hr. Jeseník-Drahelice (4) 8 : 0
19.09.2021 10:15 Sadská/K.Lhota (8) TJ Stratov (1) 1 : 4
19.09.2021 10:15 Loučeň/Budiměřice (6) VOLNO - VOLNÝ LOS (3) ---
19.09.2021 10:15 Slovan Poděbrady (7) SK Poříčany (2) 14 : 1

7. kolo 12.09.2021 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
11.09.2021 10:15 FK Litol mládež (5) VOLNO - VOLNÝ LOS (3) ---
11.09.2021 10:15 Hr. Jeseník-Drahelice (4) Sadská/K.Lhota (8) 2 : 2
11.09.2021 10:15 Slovan Poděbrady (7) TJ Stratov (1) 3 : 2
12.09.2021 10:15 Loučeň/Budiměřice (6) SK Poříčany (2) 9 : 2

6. kolo 05.09.2021 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
04.09.2021 10:15 TJ Stratov (1) Loučeň/Budiměřice (6) 5 : 0
04.09.2021 10:15 SK Poříčany (2) FK Litol mládež (5) 1 : 10
05.09.2021 10:15 VOLNO - VOLNÝ LOS (3) Hr. Jeseník-Drahelice (4) ---
05.09.2021 10:15 Sadská/K.Lhota (8) Slovan Poděbrady (7) 3 : 4

5. kolo 29.08.2021 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
28.08.2021 10:15 Hr. Jeseník-Drahelice (4) SK Poříčany (2) 6 : 1
29.08.2021 10:15 Loučeň/Budiměřice (6) Slovan Poděbrady (7) 0 : 0
29.08.2021 10:15 VOLNO - VOLNÝ LOS (3) Sadská/K.Lhota (8) ---
31.08.2021 17:30 FK Litol mládež (5) TJ Stratov (1) -- : --

4. kolo 22.08.2021 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
21.08.2021 10:15 SK Poříčany (2) VOLNO - VOLNÝ LOS (3) ---
21.08.2021 10:15 Slovan Poděbrady (7) FK Litol mládež (5) 1 : 5
21.08.2021 10:15 TJ Stratov (1) Hr. Jeseník-Drahelice (4) 5 : 0
22.08.2021 10:15 Sadská/K.Lhota (8) Loučeň/Budiměřice (6) 3 : 0

 

Vyhledávání

Kontakt

Tělovýchovná jednota Hrubý Jeseník, z. s. Hrubý Jeseník 1
Oskořínek
28932

Datová schránka: vjsrspd

IČ: 16577663
Číslo účtu: 14537191/0100
Předseda TJ:
Bc. Sodoma Roman - tel.: 723 832 359
Jednatel TJ:
Mgr. Oberhel Jaroslav - tel.: 606 421 824