Okresní přebor dorost

 

13. kolo 16.11.2019 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
12.09.2019 17:30 FK Litol mládež. (8) SEMICE AFK (6) 2 : 3
16.11.2019 10:15 Křinec TJ (7) Cidlinská FA (14) 0 : 2
16.11.2019 10:15 Hrubý Jeseník/Všechlapy (9) Nepál (Nepolisy) (5) 5 : 3
16.11.2019 10:15 Jičíněves/Kopidlno (12) Sokoleč SK (2) 3 : 0
16.11.2019 10:15 Městec Králové SK (10) Slovan Poděbrady (4) 2 : 0
17.11.2019 10:15 Straky/Struhy (11) Loučeň/Budiměřice-Šlotava (3) 0 : 0
20.03.2020 16:30 Lysá n.L. (13) Sadská/Tatce (1) -- : --

12. kolo 09.11.2019 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
09.11.2019 10:15 Slovan Poděbrady (4) Hrubý Jeseník/Všechlapy (9) Nezahájeno
09.11.2019 10:15 Cidlinská FA (14) Lysá n.L. (13) 6 : 0
09.11.2019 10:15 SEMICE AFK (6) Křinec TJ (7) 9 : 1
09.11.2019 10:15 Sokoleč SK (2) Straky/Struhy (11) 7 : 1
10.11.2019 10:15 Nepál (Nepolisy) (5) FK Litol mládež. (8) 1 : 3
10.11.2019 10:15 Sadská/Tatce (1) Jičíněves/Kopidlno (12) 1 : 2
10.11.2019 10:15 Loučeň/Budiměřice-Šlotava (3) Městec Králové SK (10) 4 : 1

11. kolo 02.11.2019 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
02.11.2019 10:15 Městec Králové SK (10) Sokoleč SK (2) 0 : 4
02.11.2019 10:15 Hrubý Jeseník/Všechlapy (9) Loučeň/Budiměřice-Šlotava (3) 0 : 6
02.11.2019 10:15 Jičíněves/Kopidlno (12) Lysá n.L. (13) 5 : 3
03.11.2019 10:15 SEMICE AFK (6) Cidlinská FA (14) 9 : 1
03.11.2019 10:15 FK Litol mládež. (8) Slovan Poděbrady (4) 5 : 0
03.11.2019 10:15 Křinec TJ (7) Nepál (Nepolisy) (5) 1 : 4
03.11.2019 10:15 Straky/Struhy (11) Sadská/Tatce (1) 6 : 1

10. kolo 26.10.2019 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
26.10.2019 10:15 Slovan Poděbrady (4) Křinec TJ (7) 1 : 0
26.10.2019 10:15 Cidlinská FA (14) Jičíněves/Kopidlno (12) 1 : 3
26.10.2019 10:15 Sokoleč SK (2) Hrubý Jeseník/Všechlapy (9) 6 : 1
27.10.2019 10:15 Sadská/Tatce (1) Městec Králové SK (10) 2 : 3
27.10.2019 10:15 Lysá n.L. (13) Straky/Struhy (11) 3 : 7
27.10.2019 10:15 Loučeň/Budiměřice-Šlotava (3) FK Litol mládež. (8) 5 : 0
28.10.2019 10:15 Nepál (Nepolisy) (5) SEMICE AFK (6) 2 : 6

9. kolo 19.10.2019 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
19.10.2019 10:15 Městec Králové SK (10) Lysá n.L. (13) 7 : 0
19.10.2019 10:15 SEMICE AFK (6) Slovan Poděbrady (4) 5 : 3
19.10.2019 10:15 Nepál (Nepolisy) (5) Cidlinská FA (14) 3 : 3
19.10.2019 10:15 Hrubý Jeseník/Všechlapy (9) Sadská/Tatce (1) 15 : 3
19.10.2019 10:15 Křinec TJ (7) Loučeň/Budiměřice-Šlotava (3) 1 : 0
20.10.2019 10:15 FK Litol mládež. (8) Sokoleč SK (2) 1 : 3
20.10.2019 10:15 Straky/Struhy (11) Jičíněves/Kopidlno (12) 4 : 5

8. kolo 12.10.2019 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
12.10.2019 10:15 Sokoleč SK (2) Křinec TJ (7) 4 : 1
12.10.2019 10:15 Cidlinská FA (14) Straky/Struhy (11) 2 : 3
12.10.2019 10:15 Slovan Poděbrady (4) Nepál (Nepolisy) (5) 1 : 1
13.10.2019 10:15 Sadská/Tatce (1) FK Litol mládež. (8) 4 : 2
13.10.2019 10:15 Jičíněves/Kopidlno (12) Městec Králové SK (10) 4 : 2
13.10.2019 10:15 Lysá n.L. (13) Hrubý Jeseník/Všechlapy (9) 0 : 7
13.10.2019 10:15 Loučeň/Budiměřice-Šlotava (3) SEMICE AFK (6) 3 : 1

7. kolo 05.10.2019 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
05.10.2019  Městec Králové SK (10) Straky/Struhy (11) 2 : 4
05.10.2019  SEMICE AFK (6) Sokoleč SK (2) 4 : 0
05.10.2019  Hrubý Jeseník/Všechlapy (9) Jičíněves/Kopidlno (12) 3 : 5
05.10.2019  Slovan Poděbrady (4) Cidlinská FA (14) Nezahájeno
05.10.2019  Křinec TJ (7) Sadská/Tatce (1) 1 : 0
05.10.2019  Nepál (Nepolisy) (5) Loučeň/Budiměřice-Šlotava (3) 0 : 2
31.10.2019  FK Litol mládež. (8) Lysá n.L. (13) -- : --

6. kolo 28.09.2019 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
28.09.2019 10:15 Cidlinská FA (14) Městec Králové SK (10) 4 : 1
28.09.2019 10:15 Sokoleč SK (2) Nepál (Nepolisy) (5) 6 : 1
29.09.2019 10:15 Sadská/Tatce (1) SEMICE AFK (6) 2 : 7
29.09.2019 10:15 Straky/Struhy (11) Hrubý Jeseník/Všechlapy (9) 4 : 3
29.09.2019 10:15 Jičíněves/Kopidlno (12) FK Litol mládež. (8) 3 : 2
29.09.2019 10:15 Loučeň/Budiměřice-Šlotava (3) Slovan Poděbrady (4) 7 : 0
29.09.2019 10:15 Lysá n.L. (13) Křinec TJ (7) 3 : 9

5. kolo 21.09.2019 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
21.09.2019 10:15 FK Litol mládež. (8) Straky/Struhy (11) 3 : 3
21.09.2019 10:15 Slovan Poděbrady (4) Sokoleč SK (2) 1 : 1
21.09.2019 10:15 Křinec TJ (7) Jičíněves/Kopidlno (12) 1 : 6
21.09.2019 10:15 Nepál (Nepolisy) (5) Sadská/Tatce (1) 6 : 2
21.09.2019 10:15 Hrubý Jeseník/Všechlapy (9) Městec Králové SK (10) 5 : 1
22.09.2019 10:15 Loučeň/Budiměřice-Šlotava (3) Cidlinská FA (14) 5 : 0
20.10.2019 10:15 SEMICE AFK (6) Lysá n.L. (13) -- : --

4. kolo 14.09.2019 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
21.08.2019 18:00 Jičíněves/Kopidlno (12) SEMICE AFK (6) 4 : 2
14.09.2019 10:15 Sadská/Tatce (1) Slovan Poděbrady (4) 4 : 1
14.09.2019 10:15 Sokoleč SK (2) Loučeň/Budiměřice-Šlotava (3) 1 : 0
14.09.2019 10:15 Městec Králové SK (10) FK Litol mládež. (8) 1 : 8
15.09.2019 10:15 Cidlinská FA (14) Hrubý Jeseník/Všechlapy (9) 5 : 1
15.09.2019 10:15 Straky/Struhy (11) Křinec TJ (7) 8 : 2
15.09.2019 10:15 Lysá n.L. (13) Nepál (Nepolisy) (5) 2 : 6

 

3. kolo 07.09.2019 10:15

 

 
datum a čas domácí hosté skóre
07.09.2019 10:15 Křinec TJ (7) Městec Králové SK (10) 2 : 1
07.09.2019 10:15 SEMICE AFK (6) Straky/Struhy (11) 5 : 2
07.09.2019 10:15 Sokoleč SK (2) Cidlinská FA (14) 5 : 1
07.09.2019 10:15 Slovan Poděbrady (4) Lysá n.L. (13) 4 : 0
07.09.2019 14:00 Nepál (Nepolisy) (5) Jičíněves/Kopidlno (12) 1 : 3
08.09.2019 10:15 FK Litol mládež. (8) Hrubý Jeseník/Všechlapy (9) 4 : 3
08.09.2019 10:15 Loučeň/Budiměřice-Šlotava (3) Sadská/Tatce (1) 5 : 0

2. kolo 31.08.2019 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
29.08.2019 17:30 Městec Králové SK (10) SEMICE AFK (6) 1 : 2
31.08.2019 10:15 Cidlinská FA (14) FK Litol mládež. (8) 1 : 1
01.09.2019 10:15 Straky/Struhy (11) Nepál (Nepolisy) (5) 4 : 2
01.09.2019 10:15 Hrubý Jeseník/Všechlapy (9) Křinec TJ (7) 0 : 5
01.09.2019 10:15 Lysá n.L. (13) Loučeň/Budiměřice-Šlotava (3) 1 : 11
01.09.2019 11:45 Jičíněves/Kopidlno (12) Slovan Poděbrady (4) 7 : 1
04.09.2019 18:30 Sadská/Tatce (1) Sokoleč SK (2) 0 : 3

 

1. kolo 24.08.2019 10:15

 

 
datum a čas domácí hosté skóre
24.08.2019 10:15 SEMICE AFK (6) Hrubý Jeseník/Všechlapy (9) 7 : 1
24.08.2019 10:15 Slovan Poděbrady (4) Straky/Struhy (11) 1 : 1
24.08.2019 10:15 Sadská/Tatce (1) Cidlinská FA (14) 7 : 2
24.08.2019 10:15 Křinec TJ (7) FK Litol mládež. (8) 1 : 5
25.08.2019 10:15 Loučeň/Budiměřice-Šlotava (3) Jičíněves/Kopidlno (12) 2 : 4
25.08.2019 14:00 Nepál (Nepolisy) (5) Městec Králové SK (10) 1 : 1
25.09.2019 17:00 Sokoleč SK (2) Lysá n.L. (13) -- : --

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Tělovýchovná jednota Hrubý Jeseník, z. s. Hrubý Jeseník 1
Oskořínek
28932

IČ: 16577663
Číslo účtu: 14537191/0100
Předseda TJ:
Bc. Sodoma Roman - tel.: 723 832 359
Jednatel TJ:
Mgr. Oberhel Jaroslav - tel.: 606 421 824