Pohár OFS - st. žáci 8 + 1 (sloučený tým Křinec/Hrubý Jeseník)

2. kolo 12.11.2023 10:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
18.10.2023 16:30 Trnavan Rožďalovice (6) Slovan Poděbrady (4) 0 : 2
11.11.2023 10:00 Křinec/Hr. Jeseník (8) FK Loučeň (5) 0 : 12
11.11.2023 10:00 Sokol Struhy (1) Bobnice/Budiměřice (2) 4 : 0
12.11.2023 14:00 Sokol Kostomlaty n.L. (7) Cidlinská FA (3) 14 : 0

14. kolo 05.11.2023 10:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
04.10.2023 16:30 Bobnice/Budiměřice (2) Trnavan Rožďalovice (6) 1 : 4
04.11.2023 10:00 Sokol Struhy (1) Sokol Kostomlaty n.L. (7) 2 : 6
05.11.2023 10:00 Křinec/Hr. Jeseník (8) Slovan Poděbrady (4) 0 : 8
05.11.2023 10:00 Cidlinská FA (3) FK Loučeň (5) 1 : 4

13. kolo 29.10.2023 10:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
25.10.2023 16:00 FK Loučeň (5) Bobnice/Budiměřice (2) 2 : 1
28.10.2023 14:00 Slovan Poděbrady (4) Cidlinská FA (3) 9 : 0
29.10.2023 10:00 Sokol Kostomlaty n.L. (7) Křinec/Hr. Jeseník (8) 17 : 1
29.10.2023 10:00 Trnavan Rožďalovice (6) Sokol Struhy (1) 5 : 0

12. kolo 22.10.2023 10:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
21.10.2023 10:00 Sokol Struhy (1) FK Loučeň (5) 3 : 8
22.10.2023 10:00 Křinec/Hr. Jeseník (8) Cidlinská FA (3) 4 : 3
22.10.2023 14:00 Bobnice/Budiměřice (2) Slovan Poděbrady (4) 1 : 5
22.10.2023 14:00 Sokol Kostomlaty n.L. (7) Trnavan Rožďalovice (6) 6 : 2

11. kolo 15.10.2023 10:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
14.10.2023 14:00 Slovan Poděbrady (4) Sokol Struhy (1) 4 : 0
15.10.2023 10:00 Trnavan Rožďalovice (6) Křinec/Hr. Jeseník (8) 5 : 0
15.10.2023 12:30 Cidlinská FA (3) Bobnice/Budiměřice (2) 1 : 8
18.10.2023 17:00 FK Loučeň (5) Sokol Kostomlaty n.L. (7) -- : --

10. kolo 08.10.2023 10:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
07.10.2023 10:00 Sokol Struhy (1) Cidlinská FA (3) 3 : 2
08.10.2023 10:00 Trnavan Rožďalovice (6) FK Loučeň (5) 4 : 4
08.10.2023 14:00 Sokol Kostomlaty n.L. (7) Slovan Poděbrady (4) 5 : 1
11.10.2023 17:00 Křinec/Hr. Jeseník (8) Bobnice/Budiměřice (2) -- : --

9. kolo 01.10.2023 10:0

 
datum a čas domácí hosté skóre
30.09.2023 10:00 FK Loučeň (5) Křinec/Hr. Jeseník (8) 7 : 0
30.09.2023 14:00 Slovan Poděbrady (4) Trnavan Rožďalovice (6) 2 : 2
01.10.2023 13:00 Cidlinská FA (3) Sokol Kostomlaty n.L. (7) 3 : 3
01.10.2023 14:00 Bobnice/Budiměřice (2) Sokol Struhy (1) 5 : 5

1. kolo 28.09.2023 10:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
27.09.2023 17:00 Bobnice/Budiměřice (2) Sokol Kostomlaty n.L. (7) 1 : 7
28.09.2023 10:00 Sokol Struhy (1) Křinec/Hr. Jeseník (8) 6 : 0
28.09.2023 10:00 Slovan Poděbrady (4) FK Loučeň (5) 3 : 1
28.09.2023 15:00 Cidlinská FA (3) Trnavan Rožďalovice (6) 3 : 1

8. kolo 24.09.2023 10:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
23.09.2023 10:00 FK Loučeň (5) Slovan Poděbrady (4) 2 : 1
24.09.2023 10:00 Trnavan Rožďalovice (6) Cidlinská FA (3) 12 : 1
24.09.2023 13:00 Křinec/Hr. Jeseník (8) Sokol Struhy (1) 2 : 8
24.09.2023 14:00 Sokol Kostomlaty n.L. (7) Bobnice/Budiměřice (2) 6 : 0

7. kolo 17.09.2023 10:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
16.09.2023 14:00 Slovan Poděbrady (4) Křinec/Hr. Jeseník (8) 10 : 1
17.09.2023 14:00 Trnavan Rožďalovice (6) Bobnice/Budiměřice (2) 4 : 0
17.09.2023 14:00 Sokol Kostomlaty n.L. (7) Sokol Struhy (1) 5 : 1
20.09.2023 18:00 FK Loučeň (5) Cidlinská FA (3) -- : --

6. kolo 10.09.2023 10:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
09.09.2023 10:00 Sokol Struhy (1) Trnavan Rožďalovice (6) 3 : 1
09.09.2023 10:00 Cidlinská FA (3) Slovan Poděbrady (4) 0 : 4
10.09.2023 14:00 Bobnice/Budiměřice (2) FK Loučeň (5) 2 : 1
10.09.2023 14:00 Křinec/Hr. Jeseník (8) Sokol Kostomlaty n.L. (7) 1 : 10

5. kolo 03.09.2023 10:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
02.09.2023 10:00 FK Loučeň (5) Sokol Struhy (1) 5 : 0
02.09.2023 14:00 Slovan Poděbrady (4) Bobnice/Budiměřice (2) 7 : 3
03.09.2023 14:00 Cidlinská FA (3) Křinec/Hr. Jeseník (8) 2 : 2
04.09.2023 17:30 Trnavan Rožďalovice (6) Sokol Kostomlaty n.L. (7) 4 : 5

4. kolo 27.08.2023 10:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
27.08.2023 14:00 Sokol Kostomlaty n.L. (7) FK Loučeň (5) 6 : 1
27.08.2023 14:00 Bobnice/Budiměřice (2) Cidlinská FA (3) 7 : 3
27.08.2023 14:00 Křinec/Hr. Jeseník (8) Trnavan Rožďalovice (6) 0 : 5
21.09.2023 17:00 Sokol Struhy (1) Slovan Poděbrady (4) -- : --

3. kolo 20.08.2023 10:00

 
datum a čas domácí hosté skóre
19.08.2023 10:00 FK Loučeň (5) Trnavan Rožďalovice (6) 6 : 3
06.09.2023 17:00 Bobnice/Budiměřice (2) Křinec/Hr. Jeseník (8) -- : --
06.09.2023 17:30 Cidlinská FA (3) Sokol Struhy (1) -- : --
08.09.2023 17:30 Slovan Poděbrady (4) Sokol Kostomlaty n.L. (7) -- : --

 

Vyhledávání

Kontakt

Tělovýchovná jednota Hrubý Jeseník, z. s. Hrubý Jeseník 1
Oskořínek
28932

Datová schránka: vjsrspd

IČ: 16577663
Číslo účtu: 14537191/0100
Předseda TJ:
Bc. Sodoma Roman - tel.: 723 832 359
Jednatel TJ:
Posířil Václav - tel.: 739 453 012