Sobotní zábava na hřišti byla prostě skvělá. Lidé se úžasně bavili a kapela byla super.

Srdečně Vás všechny zveme na hřiště na dnešní hudební zábavu se skupinou Bela Band. Začátek od 20,00.

Zpravodaj OFS 16

Zpravodaj 16.pdf (667747)
11.04.2016 10:13

Sobotní zápas "Béčka" bavil diváky

V sobotu dorazily na zápas našeho "Béčka" Netřebice, které jasně ovládly začátek zápasu a po několika minutách vedly 3 : 0. Naše hráče to však nezlomilo a ještě do poločasu vyrovnali. Ve druhém poločase soupeři nadělili další tři výstavní kusy a zvítězili 6 : 3. Co k tomu říct? Pěkných devět gólů a...
01.04.2016 12:27