Příspěvky 2018

03.01.2018 12:36

Informace

Jako každoročně, je i začátek roku 2018 spojen s povinností uhradit členský příspěvek Fotbalové asociaci ČR (FAČR). Tento příspěvek musí mít do konce února 2018 uhrazen každý, kdo se jakkoli účastní fotbalových soutěží (hráč, funkcionář, rozhodčí). Příspěvek činí 100,- Kč pro mládež a členy, kteří v roce 2018 dovrší věku 18 let u ostatních členů 200,- Kč. Tento příspěvek je možné uhradit individuálně na účet FAČR a nebo hromadně za celou naší TJ.

Dovolte, abych Vás (tě) touto cestou, jako člena (zákonného zástupce člena), jež byl zaregistrován do FAČR prostřednictvím naší TJ, požádal o úhradu tohoto poplatku v hotovosti, případně o informaci, že již nechceš být registrován nebo, že si příspěvek uhradíš individuálně na účet FAČR.

Jelikož výběr jakýchkoli poplatků je spojen s velkou časovou a administrativní náročností, je současně s výběrem příspěvku FAČR také vybírán členský příspěvek. Výše tohoto členského příspěvku byla na rok 2017 a roky následující stanovena usnesením valné hromady č. 4, konané dne 05. 11. 2016, a to v následující výši:

a.      člen TJ, aktivní hráč v kategorii dospělých                     1.200,- Kč včetně poplatku FAČR

b.      člen TJ, aktivní hráč v kategorii dorostu a student          500,- Kč včetně poplatku FAČR

c.      člen TJ, aktivní hráč v kategorii žáků a přípravky             400,- Kč včetně poplatku FAČR

d.      člen TJ, ostatní                                                                         100,- Kč

Členský příspěvek uhraďte v termínu do 15. 02. 2018 hotově společně s příspěvkem FAČR u:

·        žáci                                    Otta Petr

·        dorost                                Oberhel Jaroslav