Darkijáda v Hrubasu

V sobotu 29.10.2016 se na hřišti v Hrubém Jeseníku uskutečnila tradiční drakijáda. Moc děkujeme všem pořadatelkyním a pořadatelům. Výsledek je možné shlédnout na videu od pana Bohumila Prouzy. Moc děkujeme.   Video z  drakiády youtu.be/ute8BHfo04M
30.10.2016 13:08

Všejany - Hrubý Jeseník A

Všejany-Hrubý Jeseník 2-1     Byl to spíše boj, než fotbal.1. poločas byl vyrovnaný, domácí šli do vedení po přímém kopu. My jsme vyrovnali po akci Procházky a měli jsme další šance, které jsme bohužel neproměnili. Druhý poločas probíhal ve stejném duchu, 15 minut před koncem se po pěkné...
25.10.2016 22:42

O2 sport je na hřišti

Zveme každého, kdo má rád sport v televizních přenosech na fotbalová, tenisová a další sportovní utkání na stanicích O2 sport, Čtsport, Nova sport 1, Sport1, Eurosport atd. Vše v restauraci Na Hřišti.
23.10.2016 18:38

Áčko hrálo s Kostomlaty

Vyjádření vedoucího mužstva a předsedy Romana Sodomy: "Hralo se poměrně vyrovnané utkání, které rozhodla jediná branka. V prvním poločase jsme byli lepší, ale neproměnili jsme několik brankových příležitostí. Na začátku druhého poločasu jsme vstřelili branku, po níž hosté převzali iniciativu a...
21.10.2016 12:09

Turnaj v šipkách

V sobotu 17. prosince 2016 se uskuteční tradiční turnaj v šipkách dvojic.
19.09.2016 12:31

Jak dopadl cyklovýlet?

V neděli odpoledne se na hřišti sešlo celkem 30 cyklistů, kteří si užili pěkné odpoledne. Škoda jen, že se nezúčastnili naši fotbalisté, pro které byl upraven termín na neděli a všichni tak měli volno.
06.09.2016 20:24

Cyklovýlet

V neděli, kdy má naše "Béčko" volno, organizujeme cyklovýlet Svatojiřským lesem. Těšíme se na účast. Plakát cyklo 2016.pdf (96119)
20.08.2016 18:00

Soupiska mužstva A

V sekci Dokumenty najdete aktuální soupisku mužstva A pro podzim 2016.
15.08.2016 10:19

Rozlosování podzim 2016

V sekci Dokumenty najdete aktuální rozlosování podzimu. Žádost o změnu termínu žáků 23.10. od 13,00 byla hostujícím klubem zamítnuta, a proto platí čas 10,00.
27.07.2016 15:27

Přípravné zápasy

V srpnu sehraje mužstvo dospělých tři přípravné zápasy. Termíny a soupeře najdete v příloze. Příprava podzin 2016.pdf (227602)