Výsledek žákovského turnaje 2020

23.06.2020 12:37

V neděli 21. 6. 2020 se na našem hřišti od ranních hodin uskutečnil turnaj žáků (ročník 2005 a mladších) za účasti mužstev Cidlinská FA, TJ Drahelice, sdružený tým Sokol Březno/TJ Sokol Řepov a domácích borců. I přes sobotní nepřízeň počasí se hrálo na kvalitním terénu (poděkování mužstvu dospělých, že nám terén v sobotu pošetřili), za rozhodování bezchybného rozhodčího Matěje Kubečky (Matěji díky). Turnaj se odehrál především v duchu fair-play, byl napínavý až do posledního utkání, které skončilo bezbrankovou remízou, kdy o celkovém vítězi rozhodovaly až pokutové kopy. V nich byli úspěšnější borci s Března a zaslouženě se stali celkovými vítězi. Na druhém místě skončilo mužstvo Cidlinská FA, třetí byli domácí borci a na čtvrtém místě skončilo mužstvo Drahelic. Nejlepším brankářem, který udivoval svými zákroky poměrně početné publikum, byl organizátory zvolen Tadeáš Pelc z Drahelic, nejlepším střelcem se čtyřmi vstřelenými brankami se stal Pavel Beneš z Března a nejlepším hráčem byl zvolen Tadeáš Paďour, opora obranných řad Cidlinské FA. I když počasí moc nepřálo, tak nakonec byli spokojeni všichni zúčastnění.

Výsledky utkání:

Březno – Drahelice                        4:2

Hrubas – Cidlinská FA                   1:1         (4:5 na penalty)

Drahelice – Cidlinská FA               1:2

Březno – Hrubas                             4:0

Hrubas – Drahelice                        6:1

Cidlinská FA – Březno                    0:0         (4:5 na penalty)

 

Vyhledávání

Kontakt

Tělovýchovná jednota Hrubý Jeseník, z. s. Hrubý Jeseník 1
Oskořínek
28932

Datová schránka: vjsrspd

IČ: 16577663
Číslo účtu: 14537191/0100
Předseda TJ:
Bc. Sodoma Roman - tel.: 723 832 359
Jednatel TJ:
Posířil Václav - tel.: 739 453 012