První přípravné utkání s Bobnicemi

27.02.2017 14:44

První přípravné utkání jsme sehráli v sobotu 24. 02. 2017 od 14:30 hodin s mužstvem TJ Sokol Bobnice na hřišti na Lipníku.

Jako největším problémem se ukázalo dát dohromady 11 fotbalistů, kteří by byli ochotni si zahrát fotbal. I přes zdravotní problémy mnoha hráčů a neochotu se to nakonec podařilo. Druhý problém jsme museli řešit po příjezdu do místa utkání, kdy se bez omluvy a bez vysvětlení nedostavil brankář (takové jednání opravdu nechápu). A tak do brány musel Pavel Stránský, v obraně nastoupili Lukáš Hora, Tomáš Vyskočil, Martin Lejnar, Lukáš Krejčí, v záloze Petr Dvořák, Jirka Riesz, Petr Kozák, Marek Šifta, v útoku Vlasta Kunc a Míra Ott (na střídání nebyl nikdo). Od začátku jsme v obraně dělali chybu za chybou, čemuž odpovídá poločasový výsledek 3:4 pro Bobnice. Ve druhém poločase měli Bobnice mírně na vrch a konečný výsledek 4:6 odpovídá průběhu utkání.

Závěrem snad pouze slova trenéra „bez ohledu na naší sestavu, jsme s nimi stejně prohrát neměli“. A tak nezbývá doufat, že to příští víkend bude lepší. To v neděli od 14 hodin poměříme síly na UMT Benátky nad Jizerou s mužstvem Kosořic a to už bude soupeř z jiné kategorie.