Přípravný zápas s Předměřicemi

15.03.2016 23:25

Předměřice nad Jizerou – Hrubý Jeseník 1:2 (1:1) Další přípravné utkání jsme sehráli hned v neděli a to s účastníkem okresního přeboru okresu Mladá Boleslav. Utkání mělo být sehráno původně na UMT v Benátkách nad Jizerou, ale nakonec jsme hráli na výborně připraveném hřišti u Jizery v Předměřicích. Nepříjemné překvapení nás potkalo ještě před začátkem zápasu, kdy se na to někteří hráči vyloženě vykašlali, a tak se sešlo pouhých 11 hráčů a z toho někteří nastoupili s bolístkami ze soboty. Nakonec jsme ještě v záloze měli legendu Jeseňského fotbalu Lubora Hurycha, jež nastoupil do druhého poločasu a po pravé straně to rozhýbal (10 minut). První poločas byl přehlídkou neproměněných šancí (obzvláště domácí neměli seřízená mířidla) a fotbal se hrál průměrný. I přesto, že někteří hráči hráli během víkendu druhé utkání, tak jsme druhý poločas měli míč převážně na našich kopačkách, soupeře přehrávali a dále neproměňovali i vyložené šance. A tak to vzal do vlastních rukou domácí obránce, který si 10 minut před koncem vstřelil vlastní gól.

Vyhledávání

Kontakt

Tělovýchovná jednota Hrubý Jeseník, z. s. Hrubý Jeseník 1
Oskořínek
28932

Datová schránka: vjsrspd

IČ: 16577663
Číslo účtu: 14537191/0100
Předseda TJ:
Bc. Sodoma Roman - tel.: 723 832 359
Jednatel TJ:
Posířil Václav - tel.: 739 453 012