Přípravný zápas s Chotětovem na UMT v Benátkách n.J.

07.03.2016 15:40

V řadě již třetí přípravné utkání jsme sehráli v neděli 6.3. od 10:30 na UMT v Benátkách nad Jizerou s mužstvem Chotětova, účastníkem okresního přeboru okresu Mladá Boleslav. Trenér měl k dispozici kompletní kádr, včetně plánovaných posil. Průběh prvního poločasu potvrdil kvalitu soupeře a po 45 minutách jsme 2:4 prohrávali. UMT v Benátkách je kvalitní, ale menších rozměrů a tak to bylo utkání plné osobních soubojů. Naštěstí se nikdo nezranil. Soupeř do druhého poločasu svoji sestavu prostřídal, a tak jsme převzali iniciativu a výsledek otočili na 5:4. Za Hyenu se trefili Lejnar, Procházka, Ott, Pivec a Stránský P.. I přes spoustu nepřesností mělo utkání svoji kvalitu a soupeř nás prověřil. Příští víkend příprava pokračuje v sobotu od 14:00 hodin v Kovanicích a v neděli od 14:30 v Předměřicích (POZOR ZMĚNA – původně se mělo hrát od 16:30 na UMT v Benátkách).