Áčko versus Straky pohledem vedoucího

24.04.2024 12:35

Domácí utkání proti týmu ze Strak se mi hodnotí velice špatně, prvních 15 minut jsme byli lepší a říkal jsem si, že to zvládneme. Poté soupeř kopal trestný kop a po našem nepřebrání hráče jsme dostali hloupý gól. Nějakým stylem jsem zareagoval na změnu sestavy, kde se nám do poločasu zranil Pecháček. Druhý poločas se nám podařilo vstřelit brzký gól a vrátit se do zápasu, následně zase dostaneme z rohu gól.. Poté Zdobinský srovnal na 2:2, kde z důvodu ofsajdu gól nebyl uznán a následně jsem hru otevřel, kde Straky přidali třetí gól po opět nesmyslné chybě. Následně kapitán Pivec korigoval na 2:3, kde v poslední minutě z trestného kopu neudržel gólman strak míč a bohužel Kovář z malého vápna přestřelil branku. Dneska vyhrál zaslouženě lepší tým, který jako nováček hraje pěkně, což už nám ukázal na podzim. Pokud bychom si nenechali dát 3 hloupé góly, pak se nemusíme rozčilovat zda nám nebyl uznán nějaký gól po odmávání ofsajdu.... Těžko se mi hledají slova po takové hře a chybách. Zhodnotil vedoucí mužstva Petr Sabol

Vyhledávání

Kontakt

Tělovýchovná jednota Hrubý Jeseník, z. s. Hrubý Jeseník 1
Oskořínek
28932

Datová schránka: vjsrspd

IČ: 16577663
Číslo účtu: 14537191/0100
Předseda TJ:
Bc. Sodoma Roman - tel.: 723 832 359
Jednatel TJ:
Posířil Václav - tel.: 739 453 012