PŘEKVAPIVĚ VYROVNANÁ BITVA
TJ Sokol Košík – TJ Hr. Jeseník B 2:3 (2:2)
Branky: 23. Dušek, 35. Bartoš
Sestava: Boháček – Paul, Velíšek, Kulich Vl. (75. Hübschman), Kulich L. – Votoček, Táborský, (10. Nechánský P.), Richtr, Dušek – Bartoš (60. Kučera) , Gušlbauer
Zápas proti druhému celku tabulky jsme nezačali dobře, inkasovali jsme již v 5. minutě, navíc pro svalové zranění musel záhy odstoupit Láďa Táborský. Hosté zcela opanovali hřiště, posadili nás na „kolotoč“ a dobrých deset minut visel další gól ve vzduchu. Poté jsme přece jen vyrovnali hru a prosadili se i střelecky, kdy se krásně trefil Petr Dušek. Favorit byl zjevně zaskočen a druhý gól mohl přidat Pavel Gušlbauer, v nadějné pozici trefil pouze tyč. Přesto jsme se další branky přece jen dočkali, po brejku se prosadil nadvakrát Ondra Bartoš. Hr. Jeseník však stihl vyrovnat, na konci první půle se trefil krásně z trestného kopu.
Na začátku druhé půle jsme nezachytili rychlý útok hostů a rázem jsme prohrávali 2:3. Hr. Jeseník velice pozorně bránil a brzdil naši snahu o vyrovnání. V nadějných pozicích se dvakrát ocitl Michal Kučera, hosté ale vše ubránili.
Hráli jsme opět v hodně kombinované sestavě, vypomoci musel opět i Honza Hübschman a nevedl si vůbec špatně. Přesto jsme odehráli solidní zápas a favorita z Jeseníka jsme celkem i potrápili.