Aktuality

10.03.2024 18:58

Přátelské utkání s SKP Mladá Boleslav

Přípravné utkání se soupeřem SKP Mladá Boleslav. První poločas jsme byli na míči a soupeři víceméně nic nedovolili. Po standartní situaci jsme dali na 1:0 a pokračovali v tlaku, který byl zásluhou obměněn druhým gólem. Do poločasu jsme soupeře nepouštěli k brankových situacím a tedy se šlo do kabin...
05.03.2024 12:51

Prověrka v posledním termínu

V sobotu 16. března se od 14 : 00 odehraje poslední přípravný zápas před jarní sezónou. Soupeřem budou Nučice (OP Kolín). Utkání se v případě příznivého počasí odehraje na hřišti v Hrubém Jeseníku.
04.03.2024 08:53

Přátelské utkání s SKP Mladá Boleslav se uskuteční tuto sobotu 9. března od 10 : 00 na travnatém hřišti TJ Sokol Lipník. Oficiální odjezd z Jeseníka je v 9 : 00 ze hřiště.
25.02.2024 19:39

První přípravné utkání s výhrou

Dnes odehráli naši hráči první přípravné utkání v Měcholupech a odvážejí si vítězství. SK Horní Měcholupy - Hrubý Jeseník 2 : 4 (Golovko 2x, Pecháček M. 2x) Sestava: Gereg, Pecháček M., Pecháček D., Golovko, Kamarád, Pivec, Ott, Vokál, Valdman, Vrabec, Zdobinský, náhradníci - Kryštof P., Kurka Š.,...
21.02.2024 08:31

Začátek jarních soutěží 2024

sobota 23.3. "A" - Krchleby od 15,00 neděle 24.3. "B" do Budiměřic od 15,00 pondělí 25.3. "Starší přípravka - Polaban Nbk B od 16,00
21.02.2024 08:25

Rozlosování jaro 2024

Zde na odkazu najdete aktuální rozlosování našich týmů v jarní části soutěžního ročníku 2023/2024   Rozlosování jaro 2024.pdf (99428)
21.02.2024 08:21

Přátelská utkání dospělých

25.2.2024 do Měcholup od 16,00 - odjezd ze hřiště 14,00 (adresa utkání: UMT ZŠ genpor. Františka Peřiny, Socháňova 1139/19, Praha 17) 3.3.2024 - v řešení (mělo být sehráno utkání v rámci soustředění, které bylo zrušeno) 9.3.2024 na Lipníku od 10,00 - soupeř SKP Mladá Boleslav 16.3.2024 - v řešení
13.01.2024 10:37